23 червня - День державної служби.

Дата: 23.06.2024 08:55

Шановні державні службовці, прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня державної служби!

Державні службовці не лише виконують свої обов'язки, а й несуть відповідальність за добробут та майбутнє свого народу! І роблять це за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям! Довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і народом, реагувати на запити сучасного суспільства.  Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання, чекає від них компетентності, ініціативи й творчого ставлення до справи. І тому люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу за їхню клопітку роботу.  Щира подяка усім державним службовцям, які з повною віддачою працюють на благо жителів громади.

В цей день бажаємо всім державним службовцям успіхів, наснаги, мудрості, витримки та непохитності у важливій справі служіння НАРОДОВІ, ДЕРЖАВІ та ЗАКОНУ. Зичимо вам міцного здоров’я, злагоди та добробуту.  Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку. Миру всім вам, щастя і процвітання!

З повагою Олег ЯРМОЛЮК,

начальник Народицької селищної військової адміністрації