До уваги потерпілим від Чорнобильської катастрофи 1 категорії!!!

Дата: 19.06.2024 10:22

В управлінні соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації перебувають на обліку для забезпечення санаторно-курортною путівкою громадяни громади, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та віднесені до категорії 1.

Відповідно до пункту 23 Постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 року № 854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» за громадянами, які перебувають на обліку, але не отримали путівки в поточному році, зберігається право на забезпечення путівкою на наступний рік за умови поновлення медичної довідки 070/о, якщо строк її дії закінчився.

Повідомляємо громадянам, що у разі не поновлення медичної довідки протягом шести місяців з дня закінчення строку її дії, вони будуть зняті з обліку для забезпечення путівкою.

Також є потерпілі від Чорнобильської катастрофи 1 категорії, які не поновили медичну довідку 070/о у 2023 році та бажають отримати санаторно-курортну путівку у 2025 році, можуть стати на чергу до 15 жовтня 2024 року.

Звертатися: смт.Народичі вул. Свято-Миколаївська, 136 в УСП Коростенської РДА відділ №1 (Народичі)