Проект розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 травня 2024 року «Про схвалення Концепції Державної цільової економічної програми розвитку тваринництва на період до 2033 року».

Дата: 07.06.2024 15:13

Інформуємо, що оприлюднено проект розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 травня 2024 року «Про схвалення Концепції Державної цільової економічної програми розвитку тваринництва на період до 2033 року».

Метою проекту розпорядження є створення організаційно--економічних та мотиваційних умов реалізації підприємницької ініціативи в тваринницькій галузі, спрямованої на:

стабільне забезпечення внутрішнього попиту промисловою сировиною, а населення - високоякісною та безпечною українською сільськогосподарською продукцією; збільшення обсягів виробництва продукції з високою доданою вартістю; посилення присутності України на світовому ринку сільськогосподарської продукції та продовольства; адаптації галузі до кліматичних змін; збереження довкілля.

Ознайомитися з проектом Концепції Державної цільової програми можна за посиланням:

Надається в порядку інформування.