МОН: Довідка про здобувача освіти вже доступна в ЄДЕБО

Дата: 04.06.2024 16:46

Заклади освіти вже можуть створювати довідки про здобувача освіти за даними ЄДЕБО за формою, визначеною додатком 9 до Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період.

Відповідна можливість реалізована ДП “Інфоресурс” за участі Міністерства освіти і науки України в базі сьогодні, 3 червня 2024 року.

Для отримання довідки студентам денної або дуальної форми навчання треба звернутись до закладу освіти, де вони навчаються.

На сайті ЄДЕБО можна перевірити достовірність довідки, вказавши її номер та РНОКПП здобувача освіти, або перейти за QR-кодом з виданої довідки.

Звертаємо увагу, що в формі довідки є уточнення про те, чи поточне здобуття освіти не порушує послідовності, визначеної ч. 2 ст. 10 ЗУ “Про освіту”. Докладний алгоритм визначення такої послідовності можна переглянути в листі МОН https://bit.ly/3Vpjot7