1 червня, Народичі - День захисту дітей!

Дата: 02.06.2024 14:23

Дитинство наше – в нас одне,

І хай це кожен пам'ятає !

Дитячі душі на Землі

Нехай ніхто не ображає

І ворог злий , нехай іде

З моєї неньки –Батьківщини.

Війна додому поверне.

Всіх хто боронить Україну

Нехай затихне крик сирен.

І свист ракет в нічному небі.

І нас в майбутнє поведе.

Щасливе наше – перше червня.

Саме з таких слів хочеться почати говорити  про свято, яке відбулося в нашій громаді до Міжнародного дня захисту дітей, бо нажаль, цього року цей День знову проходить в умовах війни - вона торкнулася життя кожного маленького українця. Але не дивлячись ні на що свято відбулося🤗👏 Організаторами свята виступили  Народицька селищна рада та КУ "Центр надання соціальних послуг". Окремо  хочеться подякувати Пастору Незалежної Християнської Церкви "Перемога"  Маринець Михайлу Андрійовичу за підтримку і великий внесок в організацію події. З нагоди свята були проведені різноманітні заходи для дітей. Маленькі мешканці мали змогу весело провести час, розважитися та забути про всі турботи. Діти отримали радість, гарний настрій, багато усмішок і щасливих хвилин. Це свято надовго залишиться у дитячих спогадах як промінь світла. Дуже приємно бачити посмішки на обличчях дітей, спостерігати їх позитивні емоції та гарний настрій!

Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим.