До відома населення!

Дата: 30.05.2024 15:58

БО БФ «АЛЬПС Резілієнс Україна» - представники міжнародної організації, яка займається гуманітарною допомогою. Зараз реалізовує проєкт «Заходи з підтримки дітей, інформування про мінну небезпеку та допомога постраждалим у Київській, Житомирській, Чернігівській, Сумській та Харківській областях (Пріоритет II)» за підтримки Гуманітарного Фонду України та Організації Об'єднаних Націй.

Можуть надати безготівкову фінансову допомогу(єдиноразову виплату) в розмірі 8886 грн. 85 коп. (до оподаткування) сім'ям з Житомирської області, в яких є діти, які належать до вразливих категорій. Такими ми вважаємо сім'ї з низьким доходом, багатодітні сім'ї, внутрішньо переміщених осіб, постраждалих осіб внаслідок бойових дій, сім'ї, які перебували в окупації. Сума буде розрахована відповідно до кількості дітей у родині.

👉 Посилання на форму щодо отримання виплат для дітей, які проживають у Київській, Житомирській, Чернігівській та Сумській областях.

Після отримання вашої відповіді ми сконтактуємо з вами.

Політиками таких організації як OCHA, UNHCR, UNDP передбачено, що грошова допомога є одноразовою, тому ми зможемо надати вам виплати тільки у випадку, якщо ви їх не отримували раніше від перелічених вище організацій.

Подальша комунікація відбуватиметься через пошту.

Виплати проводяться благодійною організацією ALPS Resilience в рамках проєкту «Заходи з підтримки дітей, інформування про мінну небезпеку та допомога постраждалим у Київській, Житомирській, Чернігівській, Сумській та Харківській областях (Пріоритет II)» за фінансової підтримки Українського гуманітарного фонду.

Перелік необхідних документів

• Заява на ім'я Голови Фонду(СТОЄВ ОЛЕГ ОЛЕГОВИЧ) про надання благодійної допомоги;
  • Скан-копії Паспорта батька / матері / опікуна (1 та 2 сторінка, або обидві сторони ID-картки);
  • Копія сторінки паспорта з місцем реєстрації або довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
  • Індивідуальний податковий номер;
  • Підтвердження батьківства /опікунства (свідоцтво про народження або довідка про встановлення опікунства);
  • Довідка з банку з реквізитами для зарахування коштів.

Документи, скан-копії яких мають бути надані за наявності:

• Посвідчення багатодітної родини;
  • Документ, який підтверджує інвалідність дитини.

У випадку виникнення питань звертайтесь у будні з 10:00 до 17:00 за цими контактами:

info.ua@alpsresilience.com