АКТУАЛІЗАЦІЯ ДАНИХ ВІЙСЬКОВОЗОБОВ'ЯЗАНОГО

Дата: 18.05.2024 12:30

Фото без описуЗ 20.05.2024 року для актуалізації даних військовозобов’язаного можна звернутися в ЦНАП Народицької селищної ради за адресою: с-ще Народичі, вул. Свято-Миколаївська, 136, з 9.00-17.00.

Для того, щоб оновити свої дані через ЦНАП необхідно прийти особисто. При собі треба мати паспорт та ідентифікаційний код. У заяві треба буде вказати прізвище, ім’я, по батькові; дату народження; фактичне місце проживання (у разі, якщо не збігається з місцем реєстрації, то вказувати саме ту адресу, де ви проживаєте, а не ту, за якою прописані); номер телефону; адресу електронної пошти (за наявності). Уточнення персональних даних призовників, військовозобов’язаних та резервістів у ЦНАПі здійснюватимуть шляхом подання заявниками відповідних відомостей та/або документів у паперовій формі адміністратору ЦНАПу для формування заяви в електронній формі.