6 травня- День піхоти України!

Дата: 06.05.2024 09:10

День піхоти відзначають в Україні щорічно 6 травня, оскільки саме в цей день у 1648 році козаки перемогли в битві біля Жовтих Вод. Також це свято встановлено указом Президента України від 19 квітня 2019 року з метою вшанування мужності та героїзму воїнів механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових військових частин і підрозділів Сухопутних військ Збройних сил України, виявлених у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України, а також започаткування сучасних військових традицій.

Піхотинці, Ваша жертовність, непохитна вірність обов'язку, готовність стояти на захисті національної безпеки й територіальної цілісності України — приклад справжнього патріотизму та героїзму. Нехай ваша відвага та вірність завжди будуть вам супутниками у всіх ваших бойових завданнях. Бажаємо вам міцного здоров'я та повернутися зі щитом і з Перемогою!

Молимося за тих, хто нині б'ється з ворогом, демонструючи високу військову майстерність, жертовність та відвагу.

Пам’ятаємо й шануємо наших загиблих захисників і захисниць, які віддали найцінніше — свої життя — в ім’я України. Вічна пам’ять воїнам-піхотинцям, хто віддав найцінніше - свої життя за мирне майбутнє України.

Слава українській піхоті! Слава Україні!

З повагою Олег ЯРМОЛЮК,

начальник Народицької селищної військової адміністрації