Знову в Народицьку громаду прийшла трагічна звістка!

Дата: 22.04.2024 15:37

21 квітня 2024 року загинув молодий, 24 серпня 2002 року народження, повний сил, старший лейтенант Чіпак Дмитро Валентинович. Близько 06:50 ранку на місцевості біля населеного пункту Діброва, Сєверодонецького району, Луганської області в наслідок бою з противником отримав поранення не сумісні з життям.

Дмитро навчався в Народицькому ліцеї. Закінчив Київський інститут Національної гвардії України. Проходив службу на посаді командира взводу роти спецпризначення Президентської бригади оперативного призначення Національної Гвардії України.

😢Батьки Валентин Миколайович та Олена Миколаївна, сестричка Аня, прийміть найщиріші співчуття від керівництва і колективу Народицької селищної ради та Народицької селищної військової адміністрації.  Війна забирає найкращих, але наша пам'ять про них буде жити вічно! Розділяємо Ваш біль, сумуємо разом з Вами та схиляємо голову в глибокій скорботі. 🙏

💛💙Наш Герой назавжди залишиться у наших серцях❗️

СЛАВА УКРАЇНІ❗️ ГЕРОЯМ СЛАВА❗️