На Житомирщині з 1 квітня стартує нерестова заборона на вилов риби

Дата: 09.04.2024 17:04

Відповідно до наказу управління державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Житомирській області № 31 від 21.03.2024 року:

1. На водосховищах та річках Житомирщини з 1 квітня діятиме перенесення строків заборони на добування (вилов) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) на період нересту та перелік меж нерестовищ у період нересту 2024 року, а саме:

у водосховищах — з 1 квітня до 9 червня 2024 року;

у річках (їх частинах) та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками, затонами) — з 1 квітня до 20 травня 2024 року.

1. Також повна заборона будь-який вилов водних біоресурсів на водних об’єктах, розташованих на територіях природного заповідника «Древлянський» та Поліського природного заповідника.

Також, нагадуємо, що відповідно до Наказу Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Житомирській області від 22.11.2023 р. № 69 у рибогосподарських водних об’єктах Житомирської області встановлено заборону на лов річкових раків до 30.06.2024 року.

Якщо ви помітили порушення рибоохоронного законодавства просимо невідкладно повідомляти на всеукраїнську «гарячу лінію» Держрибагентства: 0 (800) 50-52-50.