🕯14.03.2024р В с.Латаші попрощалися та провели в останню путь нашого Героя, Захисника Вітчизни - Мошковського Віталія Валерійович.

Дата: 14.03.2024 17:35

🕯14.03.2024р  у Народицькій громаді в с.Латаші попрощалися та провели в останню путь нашого Героя, Захисника Вітчизни - Мошковського Віталія Валерійович, який віддав найцінніше – своє життя, за свободу і незалежність нашої Держави.

🕯Провести мужнього сина України прийшли жителі громади, священнослужителі, військовослужбовці, керівництво громади, побратими, друзі, найближчі та найрідніші люди.

Віталій все дитинство провів в селі Норинці, навчався в Норинцівський ЗОШ потім отримав освіту столяра. Одружився в 2006 році. В 2011 році народилась у нього донечка. Працював електриком, ставив сонячні панелі, робив ремонти, - був майстром на всі руки, а головне був гарною та порядною людиною, але війна обірвала його життя.

Схиляємо голови перед загиблими Героєм. Вічна Слава відважному воїну! Нехай Господь прийме його душу в Царство Небесне та дарує йому вічний спочинок. 🙏

Слава Україні!

Героям Слава!