14 березня - День українського добровольця!

Дата: 14.03.2024 08:45

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави Верховною Радою України у 2017 році встановлена Пам'ятна дата. Зараз, у час повномасштабної війни, це свято кожного українця, який зі зброєю у руках боронить Україну!

Це день людей які добровільно «поставили на паузу» своє попереднє життя й узяли до рук зброю, щоб захистити країну. Людей, які мали досягнення та перспективи у цивільному житті, залишали бізнес і родини, наукові досягнення, успішну кар’єру в різних сферах і навіть своє життя в інших країнах та добровільно йшли на поле бою, щоб захистити Україну. Вони ризикували та ризикують життям заради нас. Чимало з них уже віддали свої життя. Подвиг учасників добровольчих формувань є символом справжньої мужності та героїзму. Шана і пам’ять – це найменше, чим можемо їм віддячити!

Дорогі наші добровольці! Нехай Господь охороняє кожного із вас, дарує міцне здоров’я, невичерпні духовні і тілесні сили, терпіння і мужність. І нехай на нашій землі нарешті запанує мир❗️

Слава людям доброї волі❗️
Разом переможемо❗️💛💙