Сьогодні виповнилось 2 роки з дня трагічної гибелі майора поліції Володимира СОЛОДЧУКА та майора поліції Івана ГЕРАЇМЧУКА.

Дата: 26.02.2024 12:58

Сьогодні виповнилось 2 роки з дня трагічної гибелі майора поліції Володимира СОЛОДЧУКА та майора поліції Івана ГЕРАЇМЧУКА, які в перші дні повномасштабного вторгнення рф, 26 лютого 2022 року загинули виконуючи свій професійний обов’язок на території Народицької громади.

Керівництво громади та поліцейські сектору поліцейської діяльності №1 відділу поліції №1 Коростенського РУП вшанували пам'ять загиблих захисників, поклали квіти до стели пам’яті «ГЕРОЇ НАРОДИЧЧИНИ. ПАМ'ЯТАЄМО КОЖНОГО».

Вічна пам’ять і слава нашим захисникам, низький уклін Героям, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої держави, за кожного з нас.😢