Заключне засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Народицької селищної територіальної громади на період до 2027 року

Дата: 23.02.2024 12:40

23 лютого 2024 року о 09:30 годині в онлайн-форматі  було проведено заключне засідання робочої групи з  розробки Стратегії розвитку Народицької селищної територіальної громади на період до 2027 року.

На засіданні розглянути слідуючі питання:

1. Обговорення отриманих зауважень та пропозицій та схвалення проєкту Стратегії розвитку Народицької громади на період 2024-2027 рр.
  2. Обговорення отриманих зауважень та пропозицій та схвалення проєкту Плану реалізації Стратегії на 2024-2027 рр.
  3. Обговорення отриманих зауважень та пропозицій, отриманих до Звіту про стратегічну екологічну оцінку.
  4. Схвалення рішення щодо спрямуванняпроєктів напрацьованих документів на затвердження керівництвом громади.

На заключному засіданні членами робочої групи прийнято рішення схвалити проект Стратегії розвитку Народицької селищної територіальної громади на період до 2027 року та рекомендовано до затвердження начальником Народицької селищної військової адміністрації.

Нагадаємо, що Стратегія розвитку Народицької селищної ради розроблялася  спільними зусиллями створеної в громаді робочої групи з розробки Стратегії розвитку Народицької громади та експертки проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних документів» Тимошенко Тетяни. Реалізація проєкту стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».