21 лютого 2024 року проводились громадські слухання з питання розробки Стратегії розвитку.

Дата: 22.02.2024 18:04

21 лютого 2024 року об 11 годині у великій актовій залі адмінприміщення Народицької селищної ради  проводились громадські слухання з питання розробки Стратегії розвитку Народицької селищної територіальної громади на період до 2027 року.

До громадських слухань в онлайн режимі доєдналися експерти проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних документів». Адже реалізація проєкту стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».

Нагадуємо, що з 22 січня 2024 року і по 20 лютого 2024 року проводилося громадське обговорення стратегічних документів Народицької громади.