Інформаційна пам’ятка: щодо запобігання та протидії домашньому насильству.

Дата: 25.01.2024 17:18

Домашнє насильство – діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь (відповідно до п. 3 ч. 1 статті 1 розділу І ЗУ «Про запобігання та протидію домашньому насильству»).