Стратегічне планування розвитку Народицької територіальної громади.

Дата: 26.12.2023 17:33

26 грудня 2023 року в смт Народичі було проведено засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Народицької громади

В ході роботи  обговорено наступні питання:

1. Презентація та обговорення можливостей залучення додаткових фінансових ресурсів  та обгрунтування співпраці на різних рівнях реалізації з метою ефективного виконання Стратегії.

2. Особливості процедури проведення СЕО.

3. Обговорення сценаріїв розвитку громади.

На даному засідання  представники проєкту USAID «ГОВЕРЛА» презентували ймовірні джерела додаткових фінансових ресурсів. На засіданні було обговорено  співпрацю на різних рівнях, що дасть можливість реалізувати Стратегію Народицької громади.

Всі заплановані питання було розглянуто, обговорено та визначено основні сценарії розвитку громади.

Стратегія розробляється спільними зусиллями створеної в громаді робочої групи з розробки Стратегії розвитку Народицької громади та експертки проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних документів» Тимошенко Тетяни. Реалізація проєкту стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».