22 грудня - День енергетика!

Дата: 22.12.2023 08:30

22 грудня професійне свято День енергетика. У це день ми вітаємо всіх працівників причетний до енергетики та електротехнічної промисловості.

Сьогодні неможливо уявити собі життя громадян без електричної енергії, наша країна переживає надважкі години — і енергетики стоятимуть на сторожі тепла та світла у наших оселях. Від вашого професіоналізму та сумління залежить стабільна робота економіки та якість побуту наших громадян. Без цих людей не було б світла і тепла в наших будинках, школах і лікарнях, неможливою була б робота телефонного зв'язку і транспорту.

Ваша професія пов’язана з постійним ризиком, часто несе особливу небезпеку, вимагає пильності, великих знань й високих професійних навичок. Бажаю всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, стабільної частоти в електромережах, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків. Нехай завжди вам світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові. Миру всім нам та скорішої перемоги!

З повагою Олег ЯРМОЛЮК,

начальник Народицької селищної військової адміністрації