14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Дата: 14.12.2023 08:30

14 грудня, ми відзначаємо День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Вся Україна нині висловлює слова щирої подяки усім ліквідаторам, хто зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи. Серед ліквідаторів наслідків катастрофи було багато жителів Народиччини. Це день мужніх та самовідданих людей, подвиг яких не можливо переоцінити. Героїзм та професійна майстерність учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС перевірені часом. Ми не маємо права забувати про їх самопожертву. Багато з них не дожили до теперішніх днів, віддавши своє життя задля збереження життя і здоров’я майбутніх поколінь. Ми висловлюємо щирі слова подяки та шануємо всіх ліквідаторів за їх мужність, а також схиляємо голови, пам’ятаючи про померлих.

Сьогодні внаслідок широкомасштабної агресії російської федерації проти України світ зіштовхнувся з таким явищем як ядерний тероризм, російська федерація продовжує шантажувати світ не тільки ядерною зброєю, але і загрозою руйнування атомних електростанцій та радіаційно-небезпечних об’єктів. Небезпека загрожує не тільки Україні, але і, без перебільшення, всій Європі, адже радіація не знає меж. Тому треба пам’ятати і не допустити повторення жахіття Чорнобильської катастрофи.

Від щирого серця бажаємо вам учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС і вашим родинам міцного здоров’я, сімейного затишку, щастя, поваги від людей, нехай у ваших домівках панує мир та злагода.

З повагою Олег ЯРМОЛЮК,

начальник Народицької селищної військової адміністрації