5 грудня - Міжнародний день волонтера

Дата: 05.12.2023 08:30

5 грудня відзначається Міжнародний день волонтерів. Свято було засноване Генеральною Асамблеєю ООН в 1985 році. Волонтери - це добровольці, які без будь-якої нагороди працюють на користь суспільства і батьківщини.

Волонтери –  це люди , які не проходять повз чужу біду, які цілком безоплатно працюють скрізь, де потрібна їхня допомога: у дитячих будинках, притулках, школах-інтернатах, будинках престарілих і на війні.  Волонтерство – це не робота, а покликання. Це спосіб життя і мислення. Небайдужість до чужої біди, причетність і співпереживання, милосердя, доброта... – те, що веде волонтерів вперед.

В Україні волонтерський рух зародився у 90-их роках, а розквітнув у 2014 році під час початку війни з росією. Це свято особливо важливе для України у такий складний час. Саме волонтери допомагають українським військовим, збирають для них ліки, обладнання та амуніцію, постачають на фронт їжу та буржуйки. Без волонтерської праці армії було б набагато важче.

Шановні волонтери❗️
Прийміть подяку за вашу підтримку, щирі та чуйні серця. Щодня ви працюєте на перемогу, аби забезпечити усім необхідним наших захисників та захисниць. Бажаємо міцного здоров’я, добробуту, наснаги на ваші добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя. Дякуємо за вашу людяність та безкорисливу працю. Завдяки вашому внеску Україна долає важкі перепони та рухається до Перемоги.💛💙

Слава Україні та її Героям❗️

З повагою Олег ЯРМОЛЮК,