Віктор Градівський взяв участь у відкритті Житомирського обласного форуму «Жінки, мир, безпека»

Дата: 01.12.2023 17:54

Сьогодні, 01 грудня, у Житомирі відбувся Житомирський обласний форум «Жінки, мир, безпека». Участь у заході взяли представники громад Житомирської області, правоохоронних структур, громадських організацій, активісти. Також до відкриття форуму долучивс заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський спільно з директоркою Департаменту соціального захисту населення ОВА Оленою Грищук.

Під час форуму учасниками розглядалася низка питань, зокрема:

• панельна дискусія «Участь жінок на рівні прийняття рішень та відновленні України в умовах війни»;
  • панельна дискусія «Безпека вдома та на вулиці: досягнення, інструменти, виклики в умовах війни;
  • результати аудитів безпеки території у Житомирській та Семенівській громадах;
  • допомога постраждалим від гендерно-зумовленого насильства та домашнього насильства: кроки, виклики та досягнення;
  • презентація мобільного додатка «FEMALE POWER»;
  • жіноча стійкість в умовах війни: як подбати про себе;
  • життя на дві країни: досвід українок, витіснених війною за кордон;
  • діяльність громадських організацій та благодійних фондів в умовах війни.

Захід відбувся у межах проєкту «Посилення спроможності та взаємодії суб’єктів виконання обласного плану дій «Жінки. Мир. Безпека», що впроваджується ЖОМГО «Паритет» у співпраці з Житомирською ОВА за підтримки МБФ «Український жіночий фонд» та Уряду Канади.