У Житомирській ОВА створено виставку, присвячену пам’яті 90-річчя Голодомору. ВІДЕО

Дата: 23.11.2023 08:56

У Житомирській ОВА створено унікальну виставку, присвячену пам’яті 90-річчя Голодомору 1932–1933 років в Україні, трагічної події в історії українського народу. Голодомор, що став результатом умисного знищення українців радянською владою, залишається незагоєною раною у генетичній пам’яті нації.

Ця виставка є визнанням історичної правди, адже все більше країн визнають Голодомор 1932 – 1933 років геноцидом українського народу.

Експонати виставки становлять собою потужне свідчення злочинів СРСР проти українців. Серед них — архівні документи, що беззаперечно демонструють масштаби геноциду. Особливо вражає експонат у вигляді дідуха з колосків, низ якого прикрашає солом’яна скульптура янгола, який є символом скорботи та пам’яті про невинно загиблих.

Збереження пам’яті про страшні події голодомору є важливим кроком у відновленні історичної справедливості.

Нагадуємо, що у місті Житомир 25 листопада відбудуться пам’ятні заходи, присвячені 90-й річниці Голодомору 1932–1933 років. Усі охочі зможуть вшанувати пам’ять тих, хто був втрачений у ці трагічні роки.