Єдиний національний урок у загальноосвітніх навчальних закладах на тему «Безпечна дорога додому» в рамках національного проєкту «Безпечна країна».

Дата: 13.11.2023 10:44

В рамках національного проєкту «Безпечна країна» у період тижня безпеки дорожнього руху з 13 по 19 листопада 2023 року, 17 листопада 2023 проводиться єдиний національний урок у загальноосвітніх навчальних закладах на тему «Безпечна дорога додому».

Багато хто з пішоходів переконаний, що Правила дорожнього руху написані не для них, а для водіїв, тому вивчати та виконувати їх зовсім не обов’язково. Категорично не схвалюємо такі судження: адже пішоходи є повноцінними учасниками дорожнього руху (такими ж, як водії, пасажири, велосипедисти), тому просто зобов’язані знати та неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху, а також бути взаємно ввічливими на дорозі. І це не просто наша вигадка, чи дружня порада, а життєва необхідність, продиктована суворими реаліями сьогодення. Відеоуроки орієнтовані на дітей шкільного віку та покликані максимально просто познайомити їх з основами Правил дорожнього руху та змінити їхню поведінку на дорозі, що у свою чергу допоможе уникнути багатьох неприємностей і ризиків.

Методичні матеріали з безпеки дорожнього руху для занять з дітьми за посиланням