У Народицькій ОТГ завершили основні роботи з відновлення меморіалу Героям Базару.

Дата: 17.11.2017 17:18

17.11.2017 17:17 Житомирська областьГерої Базарупам’ятникреконструкціявідновленнякурганизаходи Версія для друку

25

Фото без описуВсі основні роботи, які передбачені проектом з реконструкції меморіального комплексу Героям Базару, завершені. Наразі робітники прибирають територію навколо пам’ятника.

Про це повідомляє департамент містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ облдержадміністрації.

За інформацією департаменту, робітники укріпили кургани та хрести, влаштували газонну траву, змонтували бордюри та тротуарну плитку на території меморіалу, реконструювали шви на стелі та виконали роботи з поліровки пам’ятника, встановили оновлену огорожу навколо пам’ятника.

Наразі приводять у порядок територію меморіалу та прибирають залишки матеріалів, які використовувались для реконструкції.

Нагадаємо, що Ігор Гундич поставив дедлайн – відновити меморіальний комплекс загиблим під Базаром до 96-ї річниці трагедії. З програмою меморіальних заходів з нагоди вшанування Героїв Базару, які пройдуть 19 листопада, можна ознайомитись ТУТ.