Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта – Правила утримання домашніх тварин на території населених пунктів Народицької селищної територіальної громади

Дата: 13.11.2023 12:33

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань, оприлюднюється проєкт рішення Народицької селищної ради «Про затвердження Правил утримання домашніх тварин на території населених пунктів Народицької селищної територіальної громади» та аналіз регуляторного впливу цього акта.

Проєкт регуляторного акта спрямований на врегулювання відносин у сфері поводження і утримання тварин на території населених пунктів Народицької селищної територіальної громади, забезпечення сприятливих умов, безпечного спільного проживання людини і тварин, укріплення моральності й гуманності суспільства, захисту та запобігання стражданням і загибелі тварин внаслідок жорстокого поводження з ними, захисту їх природних прав, забезпечення безпеки життя та здоров’я людей, інших прав та законних інтересів громадян щодо поводження із тваринами, покращення екологічного, санітарно-ветеринарного та епідеміологічного стану на території населених пунктів Народицької селищної територіальної громади.      Підставою для розробки проєкту рішення є Закони України «Про благоустрій населених пунктів», «Про захист тварин від жорстокого поводження», «Про місцеве самоврядування України», «Про тваринний світ», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про ветеринарну медицину», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб».

Проєкт рішення та аналіз його регуляторного впливу оприлюднюються на офіційному веб-порталі Народицької селищної ради у розділі «Регуляторні акти»: https://narodycka-gromada.gov.ua/regulyatorni-akti-12-28-22-03-09-2021/ .

Зауваження та пропозиції до проєкту рішення приймаються Народицькою селищною радою у письмовій формі протягом місяця з дня його оприлюднення за адресою:

Житомирська обл., Коростенський р-н, смт. Народичі, вул. 1-го Травня, 15 (загальний відділ Народицької селищної ради, відповідальна особа – начальник загального відділу Купрієнко Л.В.).

Зауваження та пропозиції подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.