МКІП оголошує про початок прийому документів від закладів культури та громадських об’єднань для обрання відповідної частини Наглядової ради Українського культурного фонду

Дата: 08.11.2023 09:00

Відповідно до Закону України «Про Український культурний фонд», одним із органів управління Українського культурного фонду є Наглядова рада Фонду.

Наглядова рада Фонду складається з дев’яти осіб – двох осіб, визначених Президентом України, двох осіб, визначених МКІП, двох осіб – представників закладів культури, двох осіб – представників громадських об’єднань та Голови Фонду (за посадою).

Строк повноважень члена Наглядової ради становить три роки та спливає в січні 2024 року.

Прийом документів від закладів культури та громадських об’єднань триватиме з 26 жовтня по 26 грудня 2023 року.

Кандидатури до складу Наглядової ради Фонду подають заклади культури та громадські об’єднання, які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

Заклад культури чи громадське об’єднання може подати лише одну кандидатуру.

З детальною інформацією щодо вимог до кандидатів та повним переліком документів можна ознайомитись на офіційному вебсайті МКІП: http://surl.li/msenw .