Житомирська обласна краєзнавча премія імені Миколи Костриці

Дата: 07.11.2023 12:21

До уваги установ, спілок, навчальних закладів, громадських організацій! Управління культури та туризму Житомирської обласної військової адміністрації оголошує конкурс на здобуття Житомирської обласної краєзнавчої премії імені Миколи Костриці (далі – премія).

Премія присуджується на конкурсній основі громадянам Житомирської області, зокрема, учням загальноосвітніх шкіл і студентам вищих навчальних закладів, за кращі науково-дослідницькі, науково-популяризаторські роботи з питань історії, культури та природи Житомирщини, а також музейним установам, працівникам музейних установ за особистий внесок у розвиток музейної справи.

Для участі у конкурсі можуть подаватися лише опубліковані роботи обсягом не менше 5 друкованих аркушів. До всіх поданих на розгляд конкурсної комісії робіт має додаватися одна рецензія (історика, краєзнавця з будь-якого регіону України).

Заявки приймаються з 08 листопада по 08 грудня 2023 року включно на електронну адресу управління ukt@ktdep.zht.gov.ua та в паперовому вигляді  за адресою:

м. Житомир, вул. М. Бердичівська, 25, каб. 60