5 листопада – День працівника соціальної сфери.

Дата: 05.11.2023 08:30

Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим.

Іван Франко

Фото без описуДень робітників соціальної сфери України — це день людей, які присвятили себе суспільству, народу, людям!

Вам випало непросте завдання - бути провідниками соціальної політики  в період  суспільних перетворень, коли люди особливо потребують уваги і турботи. Ваша робота пов’язана з вирішенням найгостріших, найболючіших проблем громадян. Своєю  працею Ви даєте людям надію на краще життя, зміцнюєте їх довіру до влади, сприяєте утвердженню злагоди і спокою у суспільстві.

Не маємо сумніву, шановні працівники соціальної сфери, що властивий Вам моральний та професійний потенціал i надалі слугуватиме інтересам нашої громади.

І сьогодні, у це прекрасне свято, хочемо привітати Вас і висловити свою величезну пошану та подяку. Саме Ваш труд — безцінний, найважливіший та гідний, бо саме Ви так багато робите для людей.

Бажаємо Вам, Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії, сил, приємних сюрпризів та гарного настрою, посмішок та насолоди від кожного дня. Нехай робота приносить тільки радість, а життя буде наповнене яскравими барвами i нехай добро, зроблене Вами, повертається сторицею!

Із професійним святом всіх Вас!

З повагою Олег ЯРМОЛЮК,

начальник Народицької селищної військової адміністрації