Напередодні професійного свята в Народицькій громаді відзначили працівників соціальної сфери.

Дата: 04.11.2023 11:32

03.11.2023 року в Народицькій громаді відзначили працівників соціальної сфери.

Працівників соціальної сфери привітав заступник Народицької селищної ради Олександр Прокопенко.

Щорічно в першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Цьогоріч це буде 5 листопада. Відтак напередодні людей, які присвятили себе суспільству, відзначили на Народиччині.

Від імені начальника Народицької селищної війкової адміністрації Олександр Володимирович вручив  подяки працівникам соціального захисту, соціальних установ та закладів.

Також в цей день відзначити нашого волонтера Цветкову Галину Олександрівну вручивши Знак народної пошани «Хрест громадянських заслуг» Всеукраїнського об'єднання громадян «Країна»