1 жовтня - День захисників і захисниць України та День територіальної оборони!

Дата: 01.10.2023 08:30

День захисників і захисниць України – державне свято України, яке відзначають у свято Покрови Пресвятої Богородиці. Було встановлено 14 жовтня 2014 року указом президента Петра Порошенка. Та через реформу церковного календаря в Україні з 2023 року святкування перенесено на 1 жовтня. Також 1 жовтня 2023 року в Україні святкують День територіальної оборони.

Сьогодні, як ніколи, важливо привітати мужніх захисників, захисниць та добровольців територіальної оборони, які боронять рідну країну від агресора.

Шановні захисники і захисниці України та добровольці територіальної оборони! Ви довели, що є достойними нащадками українського козацтва. Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба! Також сердечно вітаємо Всіх із особливим Днем для українців – святом Пресвятої Покрови – єдиним релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним. У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами. Бажаємо усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців. Ви сильні, стійкі, сміливі і хоробрі. Нехай служба буде спокійною, мирною, а життя - яскравим, довгим, а в домі панує тепло, затишок і любов. Шана і слава захисникам і захисницям Вітчизни, Слава Україні!

З повагою Олег ЯРМОЛЮК,

начальник Народицької селищної військової адміністрації