01 жовтня -  День працівників освіти

Дата: 01.10.2023 08:10

Шановні працівники та ветерани освіти!

Вчитель - одна з найпопулярніших професій. І одна - з найскладніших. Адже хороший педагог повинен не тільки знати і доступно пояснювати свій предмет, а й прислухатися до думки учнів, вловлювати їхній емоційний стан, налаштовувати на позитив і досягнення мети і, до всього цього, бути прикладом врівноваженої і життєрадісної людини.

Саме вчитель допомагає нам знайти місце в суспільстві, обрати професію. Саме таких педагогів їхні учні люблять найбільше і пам'ятають про них навіть після закінчення школи.

День вчителя - це гарний привід сказати величезне "ДЯКУЄМО" своїм педагогам, а якщо є можливість - подарувати квіти та обійняти.

З найтеплішими почуттями й великою вдячністю хочемо Вас привітати з Днем працівників освіти! Ваша праця — це не тільки передача знань, але й неймовірне дарування віри та натхнення. Кожен урок у Вас — це як своєрідний калейдоскоп, де кожен кольоровий елемент — це знання, які розквітають з вашими поясненнями.

Бажаємо Вам завжди мати вагомий внесок у життя своїх учнів, натхнення у кожному уроці та безмежної радості від їх досягнень. Нехай цей день принесе Вам багато усмішок, тепла та визнання Вашої неймовірної праці. Здоров’я Вам, щастя, радості, гарного настрою, везіння, успіху та миру! Нехай ваша робота завжди приносить Вам задоволення, учні не засмучують, а вдома буде завжди затишок та любов!

З повагою Олег ЯРМОЛЮК,

начальник Народицької селищної військової адміністрації