Благодійна акція зі збору монет на ЗСУ "Смілива гривня"

Дата: 19.09.2023 16:11

Акція "Смілива гривня" – це благодійна ініціатива, мета якої об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги українській армії.

З 4 вересня по 30 листопада 2023 року Національний банк України разом із партнерами запрошує долучитися до благодійної акції "Смілива гривня", щоб зібрати кошти на допомогу ЗСУ.

Як провести збір?

1. Візьміть порожню 5-літрову або 1,5-літрову пластикову пляшку з-під води, зніміть з неї кришку (не викидайте її, вона знадобиться, щоб закрити пляшку під час транспортування).Фото без опису
  2. Зніміть з пляшки етикетку та замініть її на етикетку про акцію або, якщо ви проводите збір у навчальному закладі, запропонуйте дітям самим створити таку.
  3. Розмістіть пляшку в популярному місці під наглядом —  наприклад, у вестибюлі біля охоронця, біля викладацького столу, на рецепції.
  4. Зробіть перший крок самі — киньте у пляшку кілька монет. Це заохотить інших долучитися.
  5. За бажанням проведіть "Лекцію про становлення України  як незалежної держави" — розкажіть, чому важливо допомагати українській армії та обороняти нашу країну.
  6. Якщо ви проводите збір у навчальному закладі:
  • запропонуйте учням намалювати на ватмані прапор України та викласти на ньому карту України або Державний Герб України з монет;
  • проведіть конкурс на найкращий патріотичний дизайн чи малюнок етикетки та пляшки для збору;
  • кожній дитині, яка долучилася до акції, зав’яжіть на руку дві нитки: жовту та блакитну;
  • запропонуйте дітям зробити картини чи фігурки з монеток  на патріотичну тематику.

Мобілізуймо монети, щоб посилити наше військо!

Як підготуватися до збору?

1. Час проведення акції в період з 4 вересня до 30 листопада 2023 року.

Ми рекомендуємо 2-3 тижні для збору монет.

Будь ласка, врахуйте, що монети потрібно здати в банк до 30 листопада.

1. Оголосіть про збір монет у вашому колективі:

попросіть керівників розповісти про акцію, чому вона важлива  та як вона допоможе українським військовим;

роздрукуйте оголошення про акцію та розмістить його на дошках оголошень. Ми підготували для вас плакати.

зробіть публікацію в соціальних мережах та месенджерах вашої організації/навчального закладу;

опублікуйте новину в групах та чатах вашого колективу.

Як провести збір?

2. Зніміть з пляшки етикетку та замініть її на етикетку про акцію (Варіант 1 , Варіант 2) або, якщо ви проводите збір у навчальному закладі, запропонуйте дітям самим створити таку.
  5. За бажанням проведіть "Лекцію про становлення України
  6. як незалежної держави" — розкажіть, чому важливо допомагати українській армії та обороняти нашу країну.

Більше про акцію