Фахівці ДСНС надали методичну допомогу щодо створення добровільних пожежних дружин на території нашої громади.

Дата: 24.08.2023 11:28

23 серпня 2023р. робоча група Головного управління ДСНС в області відвідала нашу громаду для вивчення стану створення добровільних пожежних дружин і надання методичної допомоги щодо їх функціонування, у т.ч. у рамках проєкту «Створення громадянської системи протипожежного захисту лісів в Україні».

Вже у цьому році в Народицькій громаді має запрацювати три з шести запланованих підрозділів для забезпечення добровільної пожежної охорони. Решта – на початку 2024 року, після проходження членами ДПД навчання та доукомплектування відповідними засобами пожежогасіння.

Завдяки Всеукраїнській екологічній лігі, яка займається реалізацією проєкту «Створення громадянської системи протипожежного захисту лісів в Україні» Народицька територіальна громада у червні цього року отримала безкоштовно частину від запланованого майна для повноцінного функціонування добровільних пожежних дружин, зокрема: бойовий одяг, вогнестійкі пожежні чоботи, захисні шоломи, вогнетривкі рукавиці, мотопомпу, бензопилу, драбину тощо.

Підтримка та надання допомоги місцевим органам виконавчої влади у розвитку місцевої та добровільної пожежної охорони залишаються одним з пріоритетних завдань ДСНС та її територіальних органів.