24 серпня - День Незалежності України❗️

Дата: 24.08.2023 08:30

Шановні жителі громади❗️

Вітаємо Вас всіх з 32-ю річницею Незалежності нашої України❗️

Саме цього дня 1991-го року Україна стала незалежною. Але насправді боротьба за Незалежність триває і досі. Сотні тисяч українців захищають свою державу та її суверенітет на фронті, щоб ми знову могли святкувати цю дату. Нехай допоможе Бог всім, хто захищає Незалежність нашої країни зі зброєю в руках і всім, хто докладає неймовірних зусиль задля нашого щасливого майбутнього❗️

Нехай саме з цього Дня Незалежності почнеться справжнє відродження заможної та щасливої України, в якій живуть щасливі та радісні люди, в якій діти не знають горяа літні люди насолоджуються життям. Тож єднаймося заради змін на краще. Тільки разом ми зможемо здійснити наші мрії та зробити нашу країни трішки кращою та щасливішою.

Бажаємо всім Вам мирного неба над головою, безмежного щастя, зразкового здоров'я та всеохоплюючого натхнення. Нехай ваші справи та думки будуть дійсно незалежними. І лише серце нехай буде обов'язково захоплене коханням💛💙.

З повагою Олег ЯРМОЛЮК,

начальник Народицької селищної військової адміністрації