Стратегія розвитку Народицької селищної територіальної громади.

Дата: 15.08.2023 16:03

👉В рамках розробки Стратегії розвитку Народицької селищної територіальної громади на період до 2027 року (далі - Стратегія) проводиться опитування у вигляді анкетування мешканців громади та  представників бізнесу з метою визначення основних проблем, які існують в громаді, а також здійснюється формування перспектив подальшого її розвитку.

Ваша думка є вкрай важливою та обов'язково враховуватиметься при визначенні пріоритетних
завдань та шляхів реалізації Стратегії. Заздалегідь дякуємо за приділений час та надані рекомендації!

📃Анкета опитування для мешканців Народицької територіальної громади

📃 Анкета опитування для представників бізнесу Народицької територіальної громади

🧾🖊Для проходження опитування, методом заповнення анкет в паперовому форматі, звертатися в кабінет відділу економіки Народицької селищної ради(другий поверх) або до старост та діловодів в старостинських округах Народицької громади.