Дата: 11.08.2023 09:30

Розробку Стратегії розвитку Народицької селищної територіальної громади на період до 2027 року розпочато. Відбулась зустріч Начальника Народицької  селищної військової адміністрації із експерткою проєкту USAID «ГОВЕРЛА», на якій обговорили організаційні питання процесу стратегічного планування. На зустріч також були присутні керівники структурних підрозділів Народицької селищної ради, які братимуть активну участь у роботі над важливим документом.

Процес стратегічного планування відбуватиметься за підтримки експертів проєкту «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей», який реалізується ГО «Ендшпіль» завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».

Консультантка зі стратегічного планування Тетяна Тимошенко під час зустрічі розповіла присутнім про методику стратегічного планування, основні аспекти та послідовність етапів розробки Стратегії.

У ході роботи присутні мали змогу обговорити процес створення соціально-економічного профілю громади, а також процедуру проведення опитування мешканців громади та представників бізнесу.

Учасники зустрічі напрацювали першочерговий план дій зі збору даних для розробки профілю громади, визначали завдання та наступні кроки процесу стратегічного планування.