28 липня — день хрещення Київської Русі – України та день Української Державності.

Дата: 28.07.2023 08:30

Історія розвитку та становлення нашої країни як держави, рівної серед інших країн Європи, розпочинається саме з хрещення Володимиром Великим Київської Русі – України.

Повернувшись із Візантії у 988 році князь Володимир Святославович охрестив свій народ, тим самим зробивши перший крок задля сприяння розвитку і зміцненню зв‘язків Київського князівства з іншими тогочасними європейськими країнами.

Відтак Святого Володимира справедливо вважають покровителем Української Державності та, починаючи з цього часу, ми відзначатимемо свято на честь цієї визначної події. Це свято є символом зв‘язку поколінь, кожне з яких за цю тисячу років зробило свій неоціненний вклад в державотворчий процес, у розвиток культури й самобутності українського народу.

Тож у цей святковий день від щирого серця бажаємо всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги і добробуту, міцного здоров’я на довгі мирні і щасливі роки!

Будьмо єдиними, працюймо на перемогу, підтримуймо наші Збройні Сили та один одного!

З днем хрещення Київської Русі – України!
З днем Української Державності тебе Народиччина!

З повагою Олег ЯРМОЛЮК,

начальник Народицької селищної військової адміністрації