07 липня - День працівника природно-заповідної справи!

Дата: 07.07.2023 08:50

Шановні працівники природного заповідника «Древлянський»!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня працівника природно-заповідної справи!

Власне, справа, якій ви присвятили життя, це важливий напрям діяльності, покликаний зберігати та дбайливо використовувати унікальні й типові куточки природи!

Це свято небайдужих людей, які прагнуть зберегти природу і для яких її збереження стає справою життя. Завдяки вашим зусиллям та досвіду, ініціативності та творчій думці, доброті та дбайливому ставленню до природи буде не лише збережено, а й забезпечено подальший розвиток природно-заповідного фонду Народицької громади!

Охороняючи рідкісні рослини, ми охороняємо природу, а зберігаючи природу як основу нашого буття, ми бережемо країну. У цей святковий день бажаємо всім працівникам природно-заповідної справи здоров’я та щастя, родинної злагоди і достатку, нових професійних успіхів у справі збереження природи. І – найголовніше – перемоги України та миру на нашій землі!

З повагою Олег ЯРМОЛЮК,

начальник Народицької селищної військової адміністрації