Пункти Незламності — місце комфорту під час тривалого відключення електроенергії чи тепла

Дата: 25.01.2023 12:22

На території Житомирської області діє вже 309 «Пунктів Незламності», які створені органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади.

Пункти Незламності відкриті цілодобово та готові прийняти сотні українців, які потребують допомоги: зарядити свій телефон, зігрітися, зв’язатися зі своїми близькими.

Адреси "Пунктів Незламності" на території громади за посиланням

Адреси інших "Пунктів Незламності" можна знайти за ПОСИЛАННЯМ.

Також знайти найближчий «Пункт Незламності», скориставшись чат-ботом у Телеграм каналі — @nezlaminstbot.

У пошуку цього месенджера достатньо набрати «Пункти Незламності» і додатися до новоствореного чат-боту.

Нагадуємо, що також у області працює «гаряча лінія», за номером якої можна негайно повідомляти Житомирську обласну військову адміністрацію про можливі проблеми у роботі кожного з пунктів (067 499-29-16).