22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2023 09:15

Фото без описуЩороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів співвітчизників, життя яких обірвала Друга світова війна. Наш спільний обов’язок – навіки берегти пам’ять про славних воїнів-визволителів, які вигнали ворога з нашої землі та здобули перемогу у тій кровопролитній війні.

Сьогодні ми згадуємо тих, хто загинув на полі бою, і тих, чиї життя були покалічені та зруйновані смертельним нацизмом, ми шануємо фронтовиків, трудівників тилу, вдів і дітей війни, усіх тих, хто день за днем наближав тоді велику перемогу.

Зараз ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки, адже сьогодні знову кращі сини і доньки українського народу стали зі зброєю на захист наших кордонів та свободи. Цього скорботного дня ми, українці, схиляємо голови перед пам’яттю мільйонів полеглих воїнів, невинних жертв, чиє життя забрала війна. Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!

Віримо в нашу перемогу! Слава Україні!

З повагою Олег ЯРМОЛЮК,

начальник Народицької селищної військової адміністрації