8 травня - День пам'яті та примирення.

Дата: 08.05.2023 08:30

2004 року на 59-й сесії Генеральної асамблеї ООН 8 та 9 травня були проголошені Днями пам'яті та примирення. Була створена резолюція, в якій пропонували всім країнам-членам ООН, приватним особами та неурядовим організаціям цими днями проводити заходи, спрямовані на вшанування пам'яті загиблих 1939-1945 років.

Вже дев’ятий рік поспіль Україна вшановує пам'ять тих, хто помер в Другу світову війну, разом з США та Європою - 8 травня.

Також з 2014 року символом пам’яті про Другу світову війну в Україні, як і в Європі, є мак пам’яті. Це важливий для кожної людини день, який відрізняється сильним символізмом.

Пам'ять - означає, що ми пам'ятаємо тих, хто поклав своє життя в період від 1939 до 1945 року.

Примирення - символ того, що всі країни повинні об'єднатися разом. На жаль, 24 лютого 2022 року на територію України знову прийшла війна. Ми всі щиро віримо, що скоро будемо святкувати перемогу над окупантами.

Сьогодні, 8 травня, ми разом з усім мирним світом помолимося за воїнів, які захищали та захищають Україну від ворогів.

З повагою Олег ЯРМОЛЮК,

начальник Народицької селищної військової адміністрації