#ТиЯк: Аптечка швидкої психологічної допомоги

Дата: 26.04.2023 10:10

Які ліки обов’язково мають бути в домашній аптечці, щоб полікувати застуду чи обробити рану, ми добре знаємо. А як щодо аптечки, у якій буде зібрано найнеобхідніше для того, аби подбати про себе у стресі?

Таку Аптечку швидкої психологічної допомоги ми створили в межах Всеукраїнської програми ментального здоров‘я «Ти як?» У ній зібрані прості вправи для заспокоєння та поради для стійкості. Вона буде корисною всім, хто рідко чи часто відчуває емоційне спустошення, втому, напругу в тілі, паніку, злість, сум. А також тим, хто хоче підтримати своїх близьких.

Аптечка поділена на розділи:

📍Як проявляється стрес — тут про «тривожні дзвіночки», на які слід звернути увагу.

📍Як не слід боротися зі стресом — приміром, алкоголем чи соціальним дистанціюванням.

📍Як швидко опанувати стрес — короткі вправи, які можна виконувати будь-де.

📍Як допомогти іншим у стресі — вислухати й не нашкодити.

📍Як дбати про емоційну стійкість — щоб стрес не мав на вас такого впливу.

🔗 Аптечка зроблена в pdf-форматі, тому її легко завантажити на смартфон чи комп’ютер й тримати під рукою — зовсім як ту «фізичну» аптечку, яку ми обов‘язково кладемо до своєї «тривожної валізи».

Тож завантажуйте її собі і діліться зі знайомими, бо ж немає нині жодної людини, на яку не чинить згубний вплив стрес.