«Важливий кожен»: продуктові набори від благодійників для людей мудрого віку.

Дата: 21.04.2023 15:41

На Житомирщині стартував другий етап проекту «Важливий кожен».

19.04.2023 року у рамках проекту благодійних фондів BGV Геннадія Буткевича та «Чисті серцем» комплексні продуктові набори отримали й мешканці Народицької громади віком 70+. Також цього разу до проекту долучилося підприємство «Твій хліб» , яке очолює підприємець Микола Іскра.

У заході також узяли участь ініціатор проекту, народний депутат Арсеній Пушкаренко, голова Благодійного фонду BGV Геннадія Буткевича, депутатка Житомирської обласної ради Поліни Алдошина, голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, начальник Народицької селищної військової адміністрації Олег Ярмолюк, а також працівники Центру надання соціальних послуг Народицької селищної ради.

Святковий настрій для всіх присутніх створили працівники відділу культури Народицької селищної ради.

Благодійний фонд BGV Геннадія Буткевича систематично підтримує громади Житомирської області. Зокрема, з початку року вже втретє передає продуктові набори малозахищеним категоріям населення - тим, хто в нинішній час особливо потребує такої підтримки.

Щиро дякуємо благодійним фондам BGV Геннадія Буткевича та "Чисті Серцем", Арсенію Михайловичу та Юрію Володимировичу за підтримку літніх людей та допомогу їм у цей непростий час.