Людина зникла безвісти за особливих обставин: куди звертатися жителям Житомирщини?

Дата: 12.04.2023 15:57

У Житомирській області продовжує роботу регіональне представництво Офісу Уповноваженого з питань осіб, зникли безвісти за особливих обставин.

Регіональний координатор Валентина Волкова консультує родини зниклих безвісти щодо алгоритму дій, збирає інформацію про зниклих та передає її аналітикам Офісу Уповноваженого.

Під час звернення до регіонального координатора необхідно повідомити всі відомі вам дані про зниклу особу, деталі про обставини та місце зникнення, особливі прикмети людини.

«Кожна історія зникнення унікальна, але біль, який відчувають родини зниклих безвісти, в усіх однаковий. Я сама продовжую пошук близької людини, тому розумію кожного, хто до нас звертається. Наша задача не тільки проконсультувати та зібрати інформацію, але й підтримати цих людей!» – наголошує регіональний координатор Валентина Волкова.

Звернутися до регіонального координатора у Житомирській області можна особисто за адресою:

м. Житомир, площа Корольова, 5, кв. №2 або ж за телефоном: +38 (097) 140-37-12.