Час повертати своє! Долучайтесь до Гвардії наступу!

Дата: 10.04.2023 19:58

На сьогодні до штурмових бригад «Гвардії наступу» вже надійшли десятки тисяч анкет від добровольців, частину з них вже прийнято до бригад.

На зараз основний штат бригад укомплектований. Але ми формуємо резерв. Це не менш важливо. У нас ще є багато заявок, які перебувають на стадії опрацювання. Ми продовжуємо відбирати людей.

Подати анкету добровольцям, як і раніше, можна двома шляхами: через офіційний сайт https://storm.mvs.gov.ua/ або ж у центрі надання адміністративних послуг.

Ми бачимо більшу активність добровольців на рекрутинговому сайті «Гвардії наступу». Але розуміємо, що деяким кандидатам важливий особистий контакт. Тому продовжуємо приймати анкети у ЦНАПах. Щоправда, оптимізуємо їх роботу. Наші рекрутингові групи працюватимуть у 44 ЦНАПах по всій Україні.

Жителі Житомирщини також можуть подати заявку в ЦНАПах області:

м. Житомир, площа Польова, 8;

м. Бердичів, вул. Центральна, 1;

м. Коростень,  вул. Шевченка, 5;

м. Звягель, вул. Шевченка, 20;

м.Баранівка, вулиця Соборна, 12.