До квітня вісім бригад «Гвардії наступу» будуть повністю укомплектовані

Дата: 14.03.2023 14:58

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко повідомив, що вже наступного місяця вісім бойових бригад «Гвардії наступу» будуть повністю укомплектовані.

«У контексті формування „Гвардії наступу“ наразі МВС готує вісім бойових бригад у складі Нацгвардії, Нацполіції та Прикордонної служби. Уже 1 квітня поліцейські та прикордонні бригади будуть укомплектовані на 100%», — наголосив він.

Як ми вже неодноразово повідомляли, «Гвардія наступу» — це вісім професійних штурмових бригад МВС із бійців-патріотів, які прагнуть знищити ворога та звільнити окуповані землі України.

Національна гвардія України запрошує у «Буревій», «Червону калину», «Кара-Даг», «Рубіж», «Спартан» та легендарний «Азов».

Бійці, яких візьмуть до бригад, не будуть відправлені на фронт відразу. Вони проходитимуть кількамісячну інтенсивну підготовку із наступним бойовим злагодженням нових підрозділів. І лише після цього вони братимуть участь у наступальних операціях задля посилення основних сил нашої країни.

Нині до «Гвардії наступу» українці подали вже більше 28 тисяч заявок.