Бригада «Лють» – це помста російським загарбникам за кожного вбитого українця – Олександр Нетребко

Дата: 14.02.2023 17:17

На цьому командир об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють» наголосив під час прямого ефіру в телемарафоні «Єдині новини».

бригада «лють» – це помста російським загарбникам за кожного вбитого українця – олександр нетребко

Олександр Нетребко очолював зведений загін Департаменту патрульної поліції, який одними з перших заходив у звільнені після росіян населені пункти Київщини:

«На власні очі бачив звірства російських солдатів та офіцерів. Після Ірпеня ми зайшли до Бучі. Коли на проміжку дороги близько 50 метрів я побачив, що лежить від 20 до 25 людей, які були зв’язані, закатовані, їх просто вбили – це було злість, лють, бажання знищити ворога та вигнати з наших українських земель».

Він повідомив, що набір до бригади активно триває:

«Запрошуємо всіх, хто має високу мотивацію знищувати російських загарбників на своєму шляху. «Лють» – це помста за кожну вбиту дитину, матір, кожного українця, за кожен зруйнований російською ракетою будинок. І основна наша мета – дати відсіч російським загарбникам, щоб вони залишили наші землі і більше ніколи не думали прийти».

Командир бригади зазначив, що наразі приймаються заявки від всіх охочих кандидатів:

«Для формування такого підрозділу необхідно 2,5 місяці. Повністю від початку до злагодження. Проводимо фізичну підготовку. Під час фізичної підготовки дивимося на фізичні якості добровольців, їхній дух, після чого ми їх беремо до себе для подальшого навчання. Це має бути сильний духом боєць».

Олександр Нетребко повідомив, що серед оснащення та озброєння у поліцейської штурмової бригади перебуватимуть бронеавтомобілі, бронетранспортери, артилерійські системи та ударні легкі танки.