REBUILD UKRAINE 2023

Дата: 09.02.2023 11:13

«Відбудова  України – це не локальний проект, не проект одного народу, а спільне завдання всього демократичного світу – усіх країн, які можуть сказати про себе: ми цивілізовані.»
Президент України Володимир Зеленський

Фото без описуПоки Збройні Сили нашої країни мужньо борються з агресором, українсько-британська виставкова компанія "Прем'єр Експо" започаткувала спеціалізовану виставку та конференцію ReBuild Ukraine, яка сприятиме відновленню нормального життя українських громад, постраждалих внаслідок війни.

Основною метою цього заходу є прискорення фінансування для відновлення українських громад, які постраждали внаслідок військової агресії, а також залучення інвестицій у міста та регіони України, які сьогодні підтримують мільйони переміщених сімей та мають привабливі інвестиційні можливості.

ReBuild Ukraine прагне об'єднати на єдиній публічній платформі державні структури, міжнародні донорські та фінансові організації, територіальні громади, представників благодійних фондів, інвестиційних та будівельних компаній.

Торговий відділ Посольства Королівства Бельгія в Україні представлятиме інформаційний стенд Бельгії на виставці ReBuild Ukraine, яка пройде 15-16 лютого 2023 року в м. Варшава Республіки Польща у Виставковому комплексі ЕКСПО XXI (павільйон 1, місце 7-4). На виставці буде представлена інформація про компанії-виробників матеріалів та технологій в енергетичному та будівельному секторах, інжинірингові та архітектурні компанії, виробників будівельної техніки та інші компанії, які можуть допомогти Україні в період її відновлення.

Контактний номер Торгового відділу Посольства Королівства Бельгія в Україні: +380 44 239 18 46.