На Водохреще масових заходів у громаді не буде.

Дата: 18.01.2023 11:10

Шановна Громадо❗️

✝️ Наближається Хрещення Господнє. Цього дня християни згідно з традиціями освячують воду, яка є головним символом Водохреща, та здійснюють омовіння, очищаючи тіло й душу.

💠На Водохреще масових заходів у громаді не буде. Таке рішення пов’язане із воєнним станом та забороною на проведення заходів зі скупченням людей (відповідно до статті 19 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» в умовах воєнного стану заборонено проведення масових зібрань).

Сьогодні маємо воєнні реалії. Щодня сотні українських міст знищуються російськими злочинцями.

Закликаємо жителів громади у святкові дні поставитись відповідально до свого життя та безпеки своїх близьких.

Щира молитва до Бога за вічний спокій наших Героїв… Молитва за здоров’я та сили наших Захисників буде кращим доказом віри у Перемогу та Мир.