22 грудня - День енергетика❗️

Дата: 22.12.2022 08:40

Фото без опису💡Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика.

Праця енергетиків дуже важлива для економіки. Без цих людей не було б світла і тепла в наших будинках, школах і лікарнях, неможливою була б робота телефонного зв'язку і транспорту. Сьогодні наша країна переживає надважкі години — і енергетики стоятимуть на сторожі тепла та світла у наших оселях.

💡Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна. На наш погляд це додатково підкреслює важливість продуманої і надійної роботи цієї ключової для всієї економіки нашої держави.

Тому, хочемо привітати із професійним святом - адже зараз ми завдячуємо своїм теплом і світлом їхній самовідданій праці!

Вітаємо з професійним святом - з Днем енергетика❗️

Бажаємо вам світлого і надійного здоров’я, успіхів на виробництві, радості і виконання всіх ваших теплих надій. Ви заряджаєте енергією кожне наше свято, нехай і ваш професійний день буде наповнений світлом, теплом і енергією наших щирих привітань!

Хай буде світло❗️ Честь Вам і шана❗️ 💙💛

З повагою Олег ЯРМОЛЮК,